Evkur Yatak Odası Takımı

admin tarafından 2 sene önce yazıldı, 4.694 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

EVKUR YATAK ODASI TAKIMI

Yatak odalarınızı şıklığına şıklık katmak mı istiyorsunuz ?
Yatak odanız renklerin uyumluluğu içerisinde mükemmel bir görünüm mü alsın istiyorsunuz?

O halde sizleri Evkur mağazalarında satışa sunulan yatak odası takımlarını görmeye davet ediyoruz.
Evkur mağazalarında satışı devam eden bir çok yatak odası takımı ürününden istediğinizi HİÇ PEŞİNATSIZ, KREDİ KARTSIZ, 24 AY TAKSİTLE alabilirsiniz.

 Evkur Yatak Odası Takımı

 

Örneğin yukarıdaki çizgi yatak odası takımı kahverengi renk tonları ve alımlı duruşuyla yatak odanızın şıklığını kat kat arttıracak bir üründür. Evkur mağazaları içersinide mobilya bölümüne gittiğiniz zaman bu ürünlerin ne kadar şık ürünler olduğunu anlayacaksınız. Eviniz ışıl ışıl parlasın, yeni bir görünüme kavuşsun istiyorsanız bu modeller içinden seçiminizi yaparak alabilirsiniz. Yatak odanızdaki bu sıcak renkler ve dekorasyonun güzelliği yatak odanızı sizin için devamlı içerisinde bulunmak istediğiniz bir aşk cennetine dönüştürebilir. Çiftlerin aşk yuvamız diye tabir ettiği yatak odaları bu tasarım harikası mobilyalar ile bambaşka bir boyut kazanıyor.
Yatak odası aynı zamanda insanın en çok dinlenme sağladığı bir yerdir. Bu nedenle yatak odasının ferahlığı, düzenliliği, rahatlığı özellikle düşünülmelidir.

Evkur Yatak odası takımı çeşitleri size bu konuda yardımcı olacaktır.

evkur yatak odasi Evkur Yatak Odası Takımı

evkur yatak odası takımları

 

Evkur Mağazalarında bulunan yatak odası modellerinden bazıları

Tierra Yatak Odası
Çizgi Yatak Odası
Dilara Yatak Odası
Kare Yatak Odası
Sarmaşık Yatak Odası

Ürünler gerçekten çok güzel ve çok beğeniliyor ama insanların en çok merak ettiği konu genelde fiyat ve ödeme şartları oluyor. Çünkü her insanın ona göre bir bütçesi var ve kendisini ayarlaması gerekmektedir. Evkur mağazaları bu konuda müşterilerine çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Hiç Peşitnatsız Kredi Kartsız 24 Ay Taksit sloganıyla evkur müşterilerinin gönlünü ferahlatıyor. Evkur’dan alacağınız ürünleri hiç peşinat ödemeden kredi kartınız olmadan 24 aya varan taksitlerle alabiliyorsunuz. Ürünlerin fiyatlarınıda merak edenlerimiz vardır. Ürünlerin fiyatları devamlı değişim göstermektedir ama şu anki fiyatları ortalama olarak 1500 liradan başlayıp 3000 liralara kadar çıkıyor. Evkur mağazalarına uğrayarak fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Evkur evinizi böyle güzel mobilyalarla kurmaya devam ediyor.  Sizlere bir sonraki yazımızda farklı mobilya modelerini tanıtacağız. Hoşcakalın.

Benzer Yazılar
Armine!!
25 Temmuz 2014
Yorumlar ( 0 )

Sitemiz üzerinden en sevdiğiniz Evkur Mobilya Modellerini inceleyebilirsiniz. Güle güle kullanın.
Tema: Sipsi V2