EVKUR Masa ve Sandalye Modelleri

admin tarafından 2 sene önce yazıldı, 6.490 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

EVKUR Masa ve Sandalye Modelleri

Evkur, yıllar önce ev mobilyası ve aksesuarları sektörüne girmiş ve hızlı gelişimi ile Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirlerinden birisi olmayı başarmıştır. Yurt geneline yayılan mağazaları ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren firma, ürettiği tüm ürünlerde ki satış öncesi ve sonrasında ki desteği ile de müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı başarmıştır.

Evkur masa ve sandalye alanında da birçok ürüne sahiptir. Bununla birlikte zaten masa ve sandalye alanı oldukça geniş bir alandır. Örneğin bahçe masa ve sandalyesi, yemek masaları, çalışma masaları gibi birçok alanda sizleri memnun edebilecek ürünler bulunduran Evkur, bu alanda ki şeffaf çalışmalarını tüm mağazalarında kullanıcılarına sunmaktadır.

Evkur, masa ve sandalye üretiminde plastik, demir ve ahşap gibi farklı malzemeler kullanmaktadır. Plastik masa ve sandalyeleri inceleyecek olursak bu ürünler genelde bahçelerde ve balkonlarda kullanılabilecek ürünlerdir. Oldukça sağlam ve güneşe dayanıklı bu ürünler cazip fiyatlarıyla da müşterileri memnun etmektedir.

Demir masa ve sandalyeler ise genelde işlemeli ve özel işçilikle hazırlanan ürünlerdir. Masa üzerinde ki cam ve işlemeleriyle farklı dekorasyonlarda da kullanılmaktadır. Bu ürünlerin fiyatları da emsallerine göre Evkur mağazalarında biraz daha caziptir.

Evkur mağazalarında satışı yapılan bir diğer masa ve sandalye modelleri ise ahşap malzemeler kullanılarak üretilenlerdir. Bu ürünler hem ev içerisinde hem de bahçede kullanılabilecek, kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir.

Tüm bu ürünleri Evkur mağazalarından taksit seçenekleriyle cazip fiyatlara alabilirsiniz.

Açık Renk Yemek Masası Modelleri EVKUR Masa ve Sandalye Modelleri

EVKUR Masa EVKUR Masa ve Sandalye ModelleriEVKUR Masa ve Sandalye Modelleri EVKUR Masa ve Sandalye Modelleri

EVKUR Masa Sandalye Modelleri EVKUR Masa ve Sandalye Modelleri

mutfakbarsandalyevemasa EVKUR Masa ve Sandalye ModelleriEVKUR Sandalye Modelleri EVKUR Masa ve Sandalye Modelleri

mutfak masası ve sandalyeler EVKUR Masa ve Sandalye Modelleri

Etiketler :
Benzer Yazılar
Armine!!
25 Temmuz 2014
Yorumlar ( 0 )

Sitemiz üzerinden en sevdiğiniz Evkur Mobilya Modellerini inceleyebilirsiniz. Güle güle kullanın.
Tema: Sipsi V2